START | O NAS | OFERTA | KONTAKT

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej!

Serwis samochodowy FHU "VOLVO" jest firmą specjalizującą się w naprawach i obsłudze samochodów osobowych marki Volvo. Stanowimy cenową i jakościową alternatywę dla kosztownych serwisów autoryzowanych.

Wszystkie czynności wykonują wysoce wykwalifikowani pracownicy, będący równocześnie od lat pasjonatami marki. Nikt z nas nie obawia się wziąć odpowiedzialności za wykonaną pracę. Zdobyliśmy dzięki temu zaufanie naszych Klientów.

Oferujemy pełen zakres serwisowy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki, od prostych czynności obsługi podstawowej, poprzez diagnostykę mechaniczną i komputerową, aż po zaawansowane czynności serwisowo-naprawcze. Podejmujemy się każdego wyzwania i rozwiązujemy problemy, przy których inni się już poddali.

Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas części zamienne były najlepszej jakości: oryginalne lub odpowiednio dobrane wysokiej jakości zamienniki. Wszystko po to, by zaproponować Państwu możliwie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Nasz sprzęt warsztatowy i urządzenia jakimi dysponujemy pozwalają na kompleksową obsługę samochodów marki Volvo. Dysponujemy dwoma stanowiskami obsługi wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie.
Każdy otrzyma wyczerpującą diagnozę i optymalną propozycję.
Mamy wielu stałych klientów, dołącz do nich, gdyż "znamy nasze samochody" i "nic co VOLVO nie jest nam obce"!

GALERIA

INFORMACJE

tel.: 58 682 39 80
kom.: 608 146 246

e-mail: wojanvolvo@wp.pl

czynne codziennie od 1000 do 1700
oprócz Sobót, Niedziel
i dni ustawowo wolnych od pracy